Naudojimo instrukcijos Erogan

Erogan vaistažolių ir mineralų kompleksas gaminamas granuliuotos medžiagos pavidalu, kuriame yra homogenizuotas natūralios kilmės komponentų mišinys. Rudose želatinos kapsulėse yra 500 mg granulių. Kapsulės supakuotos į uždarytas folija padengtas lizdines plokšteles su dviejų spalvų vaisto logotipu. Lizdinės plokštelės talpa - 10 kapsulių.

Kiekvienoje pakuotėje yra dvi lizdinės plokštelės po 10 kapsulių ir atspausdinta „Erogan“ kapsulių vartojimo instrukcija. Kartoninės dėžutės kraštuose pateikiamos nuotraukos ir užrašai, paaiškinantys, kaip vartoti vaistą. Lietuvoje platinamas „Erogan“ gali turėti užrašus valstybine ir anglų kalba.

Saugokitės klastočių! Pateikto aprašymo ir išorinio gaminio dizaino neatitikimas rodo produkto klastojimą!

Indikacijos ir kontraindikacijos

Uždegti vyrų organai, jiems padės „Erogan“ kapsulės

Erogan kapsulių vartojimo indikacijos:

  • bet kokio laipsnio potencijos pažeidimai, neatsižvelgiant į etiologiją ir patogenezę;
  • sunki erekcijos disfunkcija;
  • uždelsta ejakuliacija;
  • diagnozuotas hormonų disbalansas;
  • anorgazija;
  • su amžiumi susijęs libido sumažėjimas;
  • psichologinės problemos, trukdančios visaverčiams lytiniams santykiams.

Santykinė kontraindikacija yra 3 laipsnio arterinė hipertenzija.

Gydymo kursas

Nominali žolelių ir mineralų komplekso „Erogan“ kurso trukmė yra 10 dienų. Kai kuriais atvejais kursą reikia pratęsti nuo trijų savaičių iki trijų mėnesių.

Norint gauti stabilų ilgalaikį rezultatą, baigus pagrindinį seksualinių sutrikimų gydymo etapą, rekomenduojama pereiti prie profilaktinės vaisto dozės - po vieną kapsulę kas antrą dieną (paciento amžius iki 47-50 metų) ) arba po vieną kapsulę per parą (amžius virš 50 metų). Greitas potencijos gydymas „Erogan“ kapsulėmis yra realybė!

Instrukcijos

Suaugusiems vyrams rekomenduojama vartoti Erogan kapsules. Pradinė dozė yra viena kapsulė per dieną. Erogan reikia vartoti iškart po valgio ryte. Be to, rekomenduojama vartoti kapsules du kartus per dieną.

Dėl reikšmingų potencijos ir antsvorio pažeidimų gali tekti padidinti vaisto dozę. Vartodami tris ar keturias kapsules per dieną, stenkitės laikytis to paties vaisto vartojimo laiko.

Nepatartina gerti daugiau nei vienos kapsulės vienu metu. Tolygus dozių pasiskirstymas pagal laiko skalę užtikrina, kad veikliųjų medžiagų koncentracija kraujo plazmoje būtų palaikoma tinkama.

Svarbi informacija

Nebuvo jokių pastebėjimų, kurie patikimai patvirtintų ar paneigtų moterų „Erogan“ kapsulių vartojimo efektyvumą. Nėra autoritetingos rekomendacijos dėl šio vaisto vartojimo gydant moterų seksualinę disfunkciją.